SUNVEST

Excellence in engineering.

Sprawdź naszą ofertę

WSPARCIE DLA BRANŻY OZE

Kancelaria Prawna OZE - Broker - Project Office Manager - Audytor

 • Inwestycje PV

  SUNVEST zapewnia Kompleksowe doradztwo prawne i techniczne na każdym etapie inwestycji PV. Firma oferuje realizację projektu „pod klucz”, oraz usługi obejmujące, między innymi, szczegółową analizę projektu inwestycyjnego, doradztwo w zakresie wyboru Generalnego Wykonawcy, nadzór nad realizacją inwestycji oraz serwis eksploatacyjny.
  Szczegóły
 • Projekty PV

  Jako profesjonalny i niezależny broker OZE i prywatny inwestor, pomagamy naszym klientom w zakresie kupna i sprzedaży projektów oraz już funkcjonujących farm PV. Jednym z kluczowych aspektów strategii firmy jest ciągła ekspansja oraz nawiązywanie współpracy z kolejnymi krajami europejskimi. Sunvest współpracuje obecnie z ponad 20 parterami z Europy Zachodniej.
  Szczegóły
 • Grunty inwestycyjne

  W naszym Portfolio inwestycyjnym znajduje się obecnie ponad 1.000 lokalizacji przeznaczonych pod inwestycje OZE (PV, WIND, HYDRO). Budowanie silnych relacji z właścicielami gruntów oraz rolnikami, jest dla nas kwestią niezmiernie ważną, toteż warunki współpracy, jakie oferujemy są zawsze transparentne i korzystne dla obu Stron.
  Szczegóły
 • PPA Trade

  Energia elektryczna oferowana w formule PPA w 100% pochodzi z odnawialnych źródeł energii i umożliwia prowadzenie biznesu zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.
  Szczegóły

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Kim jesteśmy?

Sukces naszej firmy to w dużej mierze zasługa wiedzy, kompetencji i pasji członków naszego zespołu. Połączenie tych cech z unikatowym doświadczeniem sprawia, że oferujemy naszym Klientom profesjonalne i kompleksowe usługi. Priorytetem firmy Sunvest jest efektywna obsługa naszych Kontrahentów, pozwalająca na zmaksymalizowanie zwrotu z inwestycji w sektorze OZE, będącym obecnie wysoce atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym.

Jako indywidualni inwestorzy posiadający doświadczenie w inicjowaniu oraz implementacji projektów OZE od podstaw, a także w zakresie budownictwa mieszkaniowego i nieruchomości komercyjnych, doskonale rozumiemy specyfikę branży energii odnawialnej oraz oczekiwania naszych Klientów.

W swoim portfolio inwestycyjnym posiadamy projekty na różnych etapach zaawansowania, o łącznej mocy ponad 90 MWh. Kolejnym celem naszej firmy na pierwszy kwartał 2021 jest zgromadzenie około 200 nowych lokalizacji przeznaczonych pod farmy PV.

Świadcząc nasze usługi w ramach czterech linii modeli biznesowych – audytu, doradztwa biznesowego, prawnego i energetycznego – pomagamy naszym Partnerom wykorzystać potencjał branży OZE.

SUNVEST Sp. z o.o.  niniejszym oświadcza, że jest Członkiem (Liderem) KONSORCJUM zawartego z CALIFORNIA TRADING Sp. z o.o. Sp.k., CP GREEN ENERGY Sp. z o.o. Sp.k. oraz CP GREEN ENERGY OBRÓT Sp. z o.o.

Łączna wartość wkładów i kapitału zakładowego Członków Konsorcjum wynosi 3.683.000,00 PLN.

Członkowie Konsorcjum odpowiadają za zobowiązania wobec osób trzecich solidarnie.

Sprawdź naszą ofertę

ZASOBY

Sprawdź dlaczego warto z nami współpracować.

Sunvest tworzy grupa doświadczonych specjalistów: inżynierów, prawników oraz  finansistów, przekonanych o opłacalności oraz bezpieczeństwie inwestycji w Zieloną Energię. Jesteśmy pasjonatami energetyki odnawialnej oraz nowoczesnych technologii blockchain. Wykorzystując doświadczenie oraz umiejętności, jakie nabyliśmy realizując projekty zarówno własne, jak i naszych Klientów, oraz opierając się na sprawdzonych  strategiach i modelach biznesowych, gwarantujemy naszym Klientom bezpieczeństwo inwestycyjne.

Sprawdź naszą ofertę

DLACZEGO MY?

Skontaktuj się z nami!

Sunvest Sp. z o.o. 
ul. Skarszewska 21
83-110 Tczew

phone: +48 573 338 121

email: office@sunvest.pl

Follow us

Kontakt